Listopad 2014

Slza - Lhůta záruční

28. listopadu 2014 v 20:48 | Hl. admin |  Music

LHŮTA...

Debutový singl s názvem : Lhůta záruční vrhla na scénu novou talentovou dvojku, která si říká Slza.Žádní nováčci kluci nejsou, kytarista Lukáš Budil má zkušenosti třeba s XindlemX. Dohromady je svedla náhoda a Youtube.
,,Když jsem zakládal Slzu, hledal jsem zpěváka. Náhodou jsem se prokliknul na Peterův Youtube kanál,kde měl své covery zahraničnách písniček. Okamžitě jsem veděl, že jsemobjevil velký talent,'' vzpomíná Lukáš. Zajímavé také je, že zpěvák Petr Lexa ( hodně z vás ho tná jako Hoggy )je původně herec, Jihočeského divadla.Kluci se snaží dělat muziku jinak, Lukáš říká: ,, Hudbu se snažíme dělat s přístupem, který sami obdivujeme a který nacházíme v současné světové pop musc. Velký důraz také klademe na české texty'' .

Toto jsem opsala z Brava :D protože je to fakt pěkně vysvětleno a věčina z vás tu písničku zná tak jaký máte naní názor?
Link: https://www.youtube.com/watch?v=gNpJu_yzZmU

Ahoj!


Jaký nadpis?

27. listopadu 2014 v 21:11 | Hl. admin

Vážně nevím jak to pojmenovat...

No napadlo mě že bych zavolala do rádia :D . Co vy nato? A jestli chcete kde kdy a jakou písničku. Jo a volala bych na Evropu 2. Mě se chce ají docela :D . Ale kdyžtak v pátek. A jak se vám líbí dess? Takoví Vánoční ale když je před Vánoci tak proč né že. Tak jo napište!

AHOJ! KONEČNĚ BUDE PÁTEK!!!


Diskuze

26. listopadu 2014 v 18:07 | Hl.admin |  Diskuze

Je tu další Diskuze na téma : Škola

Ta to diskuze bude hlavně o vás. Protože bych chtěla vědět něco o vás tak jsem vybrala nějaké téma které se vás týká. Asi skoro všichni nechcou toto téma ani slyšet :D . Ale já se o něm dneska budu s váma bavit.
Ptám se vás : Jaká je podle vás škola? Podle mě ujde :D . Vím budete mě mít asi za blázna ale je to tak. V této době je to jediné místo kde můžu něco zažít a každý den tam něco nového zažiju. Jinak na ty maličkosti jako vstávání učení atd. je jinak škola fajn. Přiznej me si to každý má aspoň trochu rád školu. A kdo řekne že ne tak mu moc něvěřím. Jaká je podle vás škola?

Fotky

17. listopadu 2014 v 19:38 | Hl. admin

FotkyTady je pár fotek. Jinak zítra snad vám povím co a jak s tým klukem...


Nápověda

10. listopadu 2014 v 19:26 | Hl. admin

Jak mám zjistit že se mu líbím?

V sobotu jsem napsala jedne článek. A ptala jsem se vás jestli se mu líbím. Všichni psali jo. Ale já to nevím určitě a tak se ptám jak to mám zjistit? My si s kamarádkami píšem s jeho partou. Ptali jsme se kdo komu se líbí ale já newm co tam napíšou. A co když si to vymyslí. Co by jste dělali vy? No uvidíme co napíšou. Budu ráda když mi poradíte dík ;)

:)


Příběh ze života

8. listopadu 2014 v 21:17 | Hl.admin

Nadpis vypovídá asi jasně příběh, tak tady je...

Já jela za kámoškami. Měli jsme mít pařbu já přijela v 16:00 a sotva vše nachystali museli mi jít otevřít. My jsme se přivítaly a Gabina se kouká za mě. Já se otočím a vidím Erika. Usměju se na Gabinu s tou myšlenkou ,,ne nekouká mi na zadek,,. Jdem do vnitř. Já si vybalím pokecáme a potom že půjdem do obchodu, tak jsme šly. Šly já,Gabina,Karolína a Anna. Koupili jsme brambůrky a všichni že nebudem žrat že až doma. V půl cesty Gabina: ,, Já na to mám chuť''. Všichni že mají taky chuť. Pak je Karolína rozdělala. Všichni začali jest. Příjdem dom teď takový malí zbytek :D . No to jsme sežraly. Po půl hodině musela Anna domů. My jsme ju vyprovodily a potkali jsme Erika. Erik se na mě usměje a Gábina se začne tlemit. Jo a Gábina Karolína a Erik jsou sourozenci aby bylo jasno :D .No zpátk do příběhu. Já ju fláknu a všichni jdem dom.
Večer...
Já a Kája se čučíme na tv a Gabča je na fb. Teď přijde Erik. Nasadí si masku a straší nás. Já dělám že se bojím. Ale Kája se fakt bála. Potom to začalo Kája přijde za mnou na gauč.A čučíme dál. Najednou si Erik sedne za náma. No bylo to takto: U okna Erik, já uprostřed a Kája na konci gauče. Já si furt opakovala není to divný není to divný atd. Potom Kája odešla za Gabčou a my tam dva sedíme a čučíme a já si furt opakovala to není divný to není divný ale bylo to divný.
Ráno...
Jsme šli ráno do obchodu. já,Gabča a Kája. Nakoupili jsme a šli na zpátek. Teď kolem nás projede Ondra ( ten co se mi líbí ) . On mě pozdraví a já zůstanu stát jako Y. No potom šla dál. Přřijdem a najednou: ,,Čau!'' Byl to on s Erikem to jsem si přesně nepřála! A ono se to musí stát já jdu pryč. Přijdou za mnou holky. Vidí jak si hraju s náramkem co mi dal Ondra. ,,Nevím co mám dělat'' povídám. Oni si keme přisednou a ńapovídají mi ať udělám co říká moje srdce.
Ondra a Erik přišli a ptají se: ,,jde te si zahrát flašku'' ? My jsme přikývly. Ze začátku to nic moc nebylo. Potom to bylo horší a horší. Dotala Gabina úkol od Erika ať řekne koho miluje. Atd. Potom jsem dostala za úkol osamotě říct Ondrovi co k němu cítím. Jsme šli vedle. Než jsem začala tak mi povídal že nemusím jestli nebudu chtít. Já jsem řekla že mu to stejnak řeknu. A poslední větu řekl než mě nechal mluvit že jsem pěkná a že se mu líbí můj zadek. Z toho jsem byla úplně mimo. Já jsem mu řekla že je pěknej a že se mi ají částečně líbí. Vypadal šťastně. Až jsme dohráli flašku mesla jsem jet domu. A celou dobu jsem přemýšlela to co mi řekl.

Mám na vás otázku: Co by jste dělali vy v mé situici? Ale já to nwm určitě jestli se mu líbím. Co by jste dělali?