Příběh ze života

8. listopadu 2014 v 21:17 | Hl.admin

Nadpis vypovídá asi jasně příběh, tak tady je...

Já jela za kámoškami. Měli jsme mít pařbu já přijela v 16:00 a sotva vše nachystali museli mi jít otevřít. My jsme se přivítaly a Gabina se kouká za mě. Já se otočím a vidím Erika. Usměju se na Gabinu s tou myšlenkou ,,ne nekouká mi na zadek,,. Jdem do vnitř. Já si vybalím pokecáme a potom že půjdem do obchodu, tak jsme šly. Šly já,Gabina,Karolína a Anna. Koupili jsme brambůrky a všichni že nebudem žrat že až doma. V půl cesty Gabina: ,, Já na to mám chuť''. Všichni že mají taky chuť. Pak je Karolína rozdělala. Všichni začali jest. Příjdem dom teď takový malí zbytek :D . No to jsme sežraly. Po půl hodině musela Anna domů. My jsme ju vyprovodily a potkali jsme Erika. Erik se na mě usměje a Gábina se začne tlemit. Jo a Gábina Karolína a Erik jsou sourozenci aby bylo jasno :D .No zpátk do příběhu. Já ju fláknu a všichni jdem dom.
Večer...
Já a Kája se čučíme na tv a Gabča je na fb. Teď přijde Erik. Nasadí si masku a straší nás. Já dělám že se bojím. Ale Kája se fakt bála. Potom to začalo Kája přijde za mnou na gauč.A čučíme dál. Najednou si Erik sedne za náma. No bylo to takto: U okna Erik, já uprostřed a Kája na konci gauče. Já si furt opakovala není to divný není to divný atd. Potom Kája odešla za Gabčou a my tam dva sedíme a čučíme a já si furt opakovala to není divný to není divný ale bylo to divný.
Ráno...
Jsme šli ráno do obchodu. já,Gabča a Kája. Nakoupili jsme a šli na zpátek. Teď kolem nás projede Ondra ( ten co se mi líbí ) . On mě pozdraví a já zůstanu stát jako Y. No potom šla dál. Přřijdem a najednou: ,,Čau!'' Byl to on s Erikem to jsem si přesně nepřála! A ono se to musí stát já jdu pryč. Přijdou za mnou holky. Vidí jak si hraju s náramkem co mi dal Ondra. ,,Nevím co mám dělat'' povídám. Oni si keme přisednou a ńapovídají mi ať udělám co říká moje srdce.
Ondra a Erik přišli a ptají se: ,,jde te si zahrát flašku'' ? My jsme přikývly. Ze začátku to nic moc nebylo. Potom to bylo horší a horší. Dotala Gabina úkol od Erika ať řekne koho miluje. Atd. Potom jsem dostala za úkol osamotě říct Ondrovi co k němu cítím. Jsme šli vedle. Než jsem začala tak mi povídal že nemusím jestli nebudu chtít. Já jsem řekla že mu to stejnak řeknu. A poslední větu řekl než mě nechal mluvit že jsem pěkná a že se mu líbí můj zadek. Z toho jsem byla úplně mimo. Já jsem mu řekla že je pěknej a že se mi ají částečně líbí. Vypadal šťastně. Až jsme dohráli flašku mesla jsem jet domu. A celou dobu jsem přemýšlela to co mi řekl.

Mám na vás otázku: Co by jste dělali vy v mé situici? Ale já to nwm určitě jestli se mu líbím. Co by jste dělali?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fí | Web | 8. listopadu 2014 v 21:48 | Reagovat

Pěkný článek :)
Podle mě se mu líbíš :)

2 saanjela saanjela | Web | 9. listopadu 2014 v 14:37 | Reagovat

řekla bych, že mu líbíš :) ale dávej pozor, aby mu nešlo víc o tvoje tělo než o tebe :)

3 Zjev Zjev | Web | 17. listopadu 2014 v 21:41 | Reagovat

Ten se určitě do tebe zabouchl!:3Cítím to v kostechXDBtw-nejsi z Moravy?Máš hodně podobný "přízvuk" jako moje teta:D

by Zjev

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama